Brawn – klíč k budování kvalitní postavy

Budu radikálně změnit téma toho, jak byl blog dán.

Před časem jsem četl knihu, kterou mám v úmyslu přečíst znovu, nazvaný Stwn McRobert # 39; s Brawn. Jde o pravdu o váze a o tom, jak to, že to, co vidíme v konvenčních časopisech a knihách, není nic jiného než informace, které nejsou pro smrtelníky užitečné.

Proč informace v časopisech pro kulturistiku nefungují? Velmi snadné. Ti, kteří píšou tyto časopisy, jsou lidé, kteří používají nebo podporují používání anabolických steroidů nebo jiných růstových metod, které budeme nazývat „nepřirozený.“ Pomocí těchto druhů „léky“ nebo „podporuje“, je zřejmé, že tělo dokáže odolat mnohem více tréninkům, intenzivnějším, více cvičením, více všem! A uvědomovat si je „práce,“ propagují je jako osmý zázrak: Musíte trénovat 5-6krát týdně, říkají, a někteří trénovat dvakrát denně.

Realita je taková, že většina lidí je známa jako „těžký zisk,“ to je geneticky normální lidé, kteří nemají potenciál růst jako mastodony. Pravdou je, že na genetice záleží, a to je to, co by mělo definovat náš způsob výcviku. Řekl bych, že 95% lidí by nemělo používat metody propagované v časopisech.

Co tedy dělat? Lidské tělo musí být ve stresu, aby se zotavilo a přizpůsobilo. Myšlenka tréninku s váhami je rozbít svalovou tkáň tak, že při odpočinku mezi relacemi se sval zotaví a řekne něco jako „Musím růst a být silnější, abych se už nezlomil“. Když se to stane, přidáme větší váhu. Tak snadné.

Také tělo má limit. Nikdo není schopen trénovat s nejvyšší intenzitou po dlouhou dobu. Intenzita tréninku je nepřímo úměrná času strávenému. Pokud trénujete 30 minut, můžete to udělat s velkou silou, ale pokud chcete trénovat hodinu a půl, „zachran se“ a „zadržet“ a nezasáhnete „se vším“, protože musíte trvat hodinu a půl. Racionalizujete svou intenzitu, což je špatné

ČÍST  Fitness piškotový dort na Vánoce, chutné a vysoce v bílkovinách

Intenzita a progresivní odpor jsou klíčem k budování kvalitní postavy.

Protože bychom pak neměli trénovat po dlouhou dobu, ale spíše s intenzitou, je zřejmé, že bychom se měli soustředit na cvičení, která zabírají co nejvíce svalové hmoty. Je to logické: Pokud se chystám trénovat 15 minut, chci například udělat bench press a dřepy, namísto činek ptáků a quad rozšíření. Nehovořím, že specializovaná cvičení jsou špatná, prostě že musíte využít časového tréninku co nejvíce svalu, jak je to možné, s co největší intenzitou. Pokud to uděláme, délka tréninku se určí sama.

Kolik školení mít? Doporučil bych 2-3 zasedání za týden.
Jak dlouho trénovat? Ne více než 1 hodinu.

Jaká cvičení? Tady je velmi jednoduchá rutina, která se používá při tréninku 3krát týdně, přičemž se střídají rutiny 1 a 2.

 • Rutina 1:
 • Dřepy 2 x 6-8
 • Deadlift 1 x 6-8
 • Vytáhne 2 x 6-8
 • Bicep curl 2 x 6-8

Drtí 2 x 25

 • Rutina 2:
 • Bench Press 2 x 6-8 režie
 • Stiskněte 2 x 6-8
 • Francouzský tisk 2 x 6-8
 • Stojící dvojčata 2 x 20
 • Drtí 2 x 25

Dělat předloktí práci a krk, pokud je to možné. Řečením 2 sad po 6 až 8 opakováních mám na mysli 2 sady skutečné práce. Nepočítám zahřátí.

Před zahájením tréninku je vhodné zahřát si na kole nebo na běžícím pásu asi 10 minut a protáhnout se, ale velmi mírně. Když dřepíte na 120 kg, nechcete se protahovat a uvolňovat svaly. na bedrech, že? Protahování přichází na konci tréninku.

Počet opakování je určen hmotností. Bez ohledu na to, jak obtížné bylo opakování, pokud jste to dokončili, měli byste zkusit jiné. Je důležité, aby vám někdo při posledním opakování pomohl, abyste neztratili váhu a nehody. Odtamtud se váha zvedne. Pokud potřebujete pomoc téměř od začátku, používáte příliš velkou váhu.

Nakonec je třeba zdůraznit, že FORMULÁŘ je velmi důležitý. Je to cennější udělat pomalý bench bench, s nohama pevně na podlaze a zády na lavičce, než dělat to tím, že arched záda, nohy na lavičce a odrazí váhu na hrudi. Vyhněte se nehodám!

ČÍST  Zabiják Sacramenta Rocy, Rafael Pantoja, rozpad nepřijal

Pokud máte pochybnosti o mé filozofii školení, neváhejte napsat nebo vložit své komentáře sem do blogu na konci článku.

Může to vypadat jako radikální přístup ke školení, ale věřte mi, funguje to.