Jak může zvýšit metabolismus po bulimii

 

Jak může zvýšit metabolismus po bulimii Bulimie je porucha příjmu potravy možná kritická období konzumace u nekontrolovaného jídla. Nadměrné stravování je doprovázeno nezdravým čištěním toho, co se jedí. Techniky čištění mohou zahrnovat přílišnou aktivitu, nevhodné použití diuretik nebo laxativ, rychlou nebo vlastní indukovanou regurgitaci. 

Jeden z mnoha negativní účinky bulimie je snížení klidové metabolické rychlosti. Proto při odpočinku spálíte méně kalorií. To je v rozporu s iniciativami na snižování hmotnosti. Součástí zotavení z bulimie je dietní léčba, při které hovoříte s odborníkem na výživu, abyste se dozvěděli o své stravě a začali zlepšovat svůj metabolismus, abyste zdravě splnili cíle spalování tuků.

• Jezte menší, pravidelnější porce po celý den. Většina lidé dělají chybu při omezování kalorií a chybějící denní jídla, zejména ranní jídlo. Ztráta denních jídel a omezení kalorií ve skutečnosti zpomaluje metabolismus a zastavuje hubnutí. 

Začněte každý den zdravým ranním jídlem, které obsahuje potraviny, které nabízejí energii a které vám pomohou cítit se déle. Mezi příklady zdravých snídaňových jídel patří pšeničný toast, nízkotučný jogurt a vaječné bílky. Vždy konzumujte menší porce, které obsahují správné množství kalorií pro vámi preferovanou tělesnou hmotnost, výšku, věkovou skupinu, úroveň aktivity a postavu. Přidejte zdravé svačiny jako jablko, hruška nebo nízkotučný sýr.

• Zapojte do cvičení rutinní aerobní cvičení s vysokou intenzitou . Vyšší intenzivní aktivita zvyšuje váš metabolismus po mnoho hodin. Když váš systém pracuje, aby dodával kyslík do vaší krve a snižoval jeho teplotu, plýtvá energií.

• Kulturistika je další možností tréninku které mohou pomoci zvýšit metabolismus. Funguje to dokonce i v noci, když spíte. Zaměřte se na kulturistická cvičení, která ovlivňují vaše větší svaly. Vylepšená svalová tkáň také zvyšuje metabolismus zvýšením množství enzymů odstraňujících tuk.

• Pijte ledově studené nápoje, zejména vodu . Spolu s mazáním a hydratací usnadňuje vstřebávání potravy voda. Pokud pijete něco ledově chladného, ​​musí se váš systém také snažit zvýšit tělesnou teplotu.

ČÍST  2 přikázání kulturistiky

• Udělejte relaxační cvičení rutiny, aby se snížila vaše intenzita úzkosti . Pocity úzkosti a nervozity vyvolávají v těle zánětlivou reakci. Zánětlivá reakce zpomaluje trávení a metabolismus potravin. Vyzkoušejte hluboké dechové cvičení, deníky nebo aktivitu, abyste snížili množství úzkosti a stresu a podpořili tak váš metabolismus.