Kulturista nahrazuje jídlo moči

Kulturista vyvolal kontroverzi poté, co odhalil, že do své každodenní stravy zahrnul moč a že změna způsobila, že se cítil „živější a energičtější.“

Toto je kanadský John DePass, 46 let, který v roce 1997 reprezentoval svou zemi v soutěži kulturistiky zvané Mr. Universe poté, co se přizpůsobil životnímu stylu, v němž denně spotřeboval 5 000 kalorií a mnoho hodin posilovny, jako podrobný popis Infobae a Daily Mail.

O 30 let později se však DePass úplně změnil, protože nyní má tři děti a pracuje jako osobní trenér.

Před několika měsíci na něj začala působit chronická bolest a on se rozhodl pít vlastní moč, aby s ní bojoval.

„Posledně dva roky experimentuji s močí, což v posledních měsících výrazně zlepšilo moji životní úroveň,“ řekl Daily Mail.

Dodal, že v současné době spotřebuje asi 3 000 kalorií týdně, od pondělí do pátku vše, co bere, je moč. a někdy to zahrnuje ovocný nebo zeleninový koktejl. Během víkendů dává přednost domácímu jídlu.

John DePass pracuje jako osobní trenér.

“V pátek mám ovoce a koktejl, v sobotu znovu zavádím zeleninu. V neděli se snažím jíst maso a těstoviny, rýži nebo brambory. Někdy také jíst veganské sušenky nebo zmrzlinu jako dezert, „řekl.

Číst: Jí lidské maso a vlastní výkaly

Podle DePass poté začíná půst, která končí, když spotřebuje moč, což je zvyk, který jeho rodina nějakou dobu odmítla.

“Moje žena překonala své počáteční znechucení a soudení nad mnou a přišla se podívat, jak mi můj život prospěl. I když se k mně v nápoji nepřipojuje, už to není další odpor. Obával jsem se výsměchu, názorů ostatních, že mě to opravdu zastavilo. Dokonce ani moje žena a děti to nevěděly zpočátku, „vysvětlil.

DePass se svou rodinou.

Podle DePass mu tento zvyk pomohl ztratit 15 kilogramů a zmizel chronickou bolest, kterou měl, když byl kulturistou, a další nepohodlí, které utrpěl při cvičení sportu.

ČÍST  Mistr světa v kulturistice a další čtyři sportovci zahynuli v havárii

“Před pár lety jsem začal krájet maso a okamžitě jsem si všiml změn. Bolest se začala zmenšovat téměř za den nebo dva. Spal jsem lépe, cítil jsem se lépe. Moje tělo je nyní živější, energičtější a živější. Umím lépe komunikovat, dokážu se lépe vyjádřit. Jsem více vědomý a lépe spím ”, přidal.

DePass řekl, že jeho klienti často doporučují další možnosti, jak zhubnout a zmírnit bolest, ale pokud nic nefunguje, rozhodne se s nimi promluvit o konzumaci moči jako alternativy.