Kulturistika Syrovátkový protein izolovaný a mikronizovaný

Kulturistika: Syrovátkový protein izolovaný a mikronizovaný

http://3.bp.blogspot.com/-04UVrxYxMUQ/T5e85yZCLbI/AAAAAAAAdLQ/7a4m9r9Wg64/s400/5.jpgSyrovátkový protein známý jako Whey Protein je upřednostňován kulturisty a velkým počtem sportovci z různých disciplín za to, že má rychlý absorpční profil aminokyseliny jako a také dodávat velké množství BCAA a nezbytný aminokyseliny pro budování svalové tkáně; Mezi doplňky syrovátkové bílkoviny patří izolovaný verze je nejcennější pro ztrojnásobit mikrofiltrace proces pro odstranění tuku, laktózy a nečistot, čímž se získá čistý a koncentrovaný protein.

 sportovci elita intenzivně pracuje hledání obecného zlepšení vaší výživy k vybudování velkolepých svalů kromě inhibice katabolismu a pro tuto technologii reaguje na poptávku pomocí ultra-pokročilých metod, protože biohydrolýza může dodávat syrovátkový protein Izolovaný mikročástice k dosažení rychlé aktivace svalové anabolismu.

Tyto doplňky jsou zaměřeny na dvě další fáze, které jsou známé jako mikročástice a biohydrolýza; Tyto pokročilé technologie umožňují v těle funkce podobné hydrolyzovanému syrovátkovému proteinu as větší dostupností shromažďují další výhody z toho pro fenomenální růst svalů v důsledku rozkladu Whey Protein Izolujte v di- a tri-peptidy pro rychlejší absorpci.

Proces hydrolýzy syrovátkového proteinu vytváří a hořké příchuť na doplněk, což je důvod, proč bylo zdůrazněno, aby se dosáhlo lepší chuti Whey Protein Izolovat s výhody Hydrolyzovaného syrovátkového proteinu.

Mikronizace syrovátkového proteinu Izolovat zvyšuje povrchové plochy molekuly, což umožňuje dobrou enzymatickou koncentraci zvyšuje aktivace endopeptidáz a exopeptidáz pro účinnou hydrolýzu syrovátky. Protein Isolateit snižuje velikost částic na méně než 1/5 původní velikosti, což rychle ji rozloží na volné di-peptidy, tri-peptidy a aminokyseliny pro okamžitou absorpci střeva a následně přímý přísun svalů.

Endopetidázy jsou trypsin, chymotrypsin a elastáza, což jsou specifické enzymy, které narušují peptidové vazby ve středu polypeptid řetěz ; zde trypsin hydrolyzuje centrální vazby, kde základní aminokyseliny jsou , chymotrypsin hydrolyzuje vazby, kde aromatický amino Kyseliny jsou a elastáza přeruší polypeptidové vazby, kde aminokyseliny jsou neutrální alifatický

Na druhé straně exopeptidázy jsou specifické, protože narušují karboxylový konec polypeptid řetěz karboxypeptidáza A a karboxypeptidáza B; Tyto proteolytické enzymy jsou vylučovány pankreasem, který katalyzuje hydrolýzu polypeptidů na aminokyseliny a jednoduché peptidy.

Tyto inovace umožňují dodávat syrovátkový doplněk syrovátky izolovaný z kvalitní pro ultrarychlý svalový anabolismus a chuť pěkný .

ČÍST  Dieta pro kulturisty podle typu ústavy