Mistr světa v kulturistice a další čtyři sportovci zahynuli v havárii

Auto, které cestovali, se srazilo s náklaďákem a zapálilo. Jednou z osudných obětí je mimo jiné Alejandra Rubio, trojnásobná mistryně světa fitness a kulturistických specialit.

Alejandra Rubio a čtyři další kulturisté zemřeli při nehodě na Route 34. Kredit: Digitální záznam

Telam

Světová šampionka Alejandra Rubio a čtyři další kulturisté dnes zemřeli, když se nemohli dostat z auta, kam jedli po srážce s čelním náklaďákem, na National Route 34, informovali policejní a soudní zdroje.

K nehodě došlo dnes, brzy odpoledne, poblíž města Pinto, venkovského města v departementu Aguirre, které se nachází 250 kilometrů od hlavního města Santiaga, když auto řízené Rubiem srazilo čelem s kamionem vedeným Luisem Valdezem , 38, s bydlištěm v Capital Federal.

Rubio doprovázel Elíjako Torres, Guadalupe David, Emanuel Villalba a Daniel Montivero, všichni kulturisté z Rosaria, kteří přišli soutěžit na Iberoamerickém turnaji v hlavním městě Santiago, organizovaném Miguelem Gerem.

V důsledku násilného nárazu auto zapálilo a pět cestujících vozu zahynulo, zatímco řidič kamionu a společník, který ještě nebyl identifikován, utrpěl vážné popáleniny a byl přijat do blízkého Añatuya nemocnice. na místo tragické nehody.

Od roku 2013 předsedal Rubio Argentinské asociaci pro fitness a kulturistiku (AAFF), přidruženým k Mezinárodní federaci fitness a kulturistiky (IBFF), pořádal semináře a přednášky o výživě a specializovaném školení a pořádal výstavy na turnajích a akcích v různých částech země.

Mezi nejvýznamnější mezinárodní tituly trojnásobného mistra světa ve fitness a kulturistických specialitách, které začaly ve věku 20 let jako tanečnice, patří také světová cena v Itálii 2005 a Rusku 2007 a třetí místo ve Slovinsku 2014.
V oblasti nehody pracovníci silniční bezpečnosti, policie a hasiči z města Pinto pracovali na odstranění osudných obětí z auta a vyčistili cestu, jejíž provoz zůstal přerušen déle než tři hodiny.

Řádem spravedlnosti trestného činu bylo nařízeno, aby byla těla smrtelných obětí převedena a podrobena pitvě v soudní márnici Añatuya nemocnice.

ČÍST  Žena, která se stala kulturistou v 63 letech

Noticia de: El Litoral (www.ellitoral.com) [Odkaz: https: //www.ellitoral.com/index.php/id_um/155247-una-campeona-mundial-de-fisicoculturismo-y-otros-cuatro-deportistas -murieron-en-un-choque-accidente-en-la-ruta-34-en-santiago-del-estero.html]