Německá kulturistická legenda zemřela po boji po celý rok za svůj život

Německá kulturistická legenda zemřela po bojích o celý rok

Srdeční problémy, organické selhání a pneumonie byly různé problémy, kterými Pit Trenz prošel, než zemřel ve věku 53 let

Po smrti znovu zasáhla svět kulturistiky nová smrt tragické procházení Pit Trenzem, byl odhalen 53letý bývalý kulturista, který během své kariéry v IFBB zastupoval Německo.

Jeho partner Sarah Trenz to oznámila prostřednictvím svého účtu Instagram s emocionální zprávou, zatímco sportovec měl na starosti aktualizaci svého zdravotního stavu prostřednictvím fotografií a příspěvků na svých sociálních sítích.

“Frag the Trenz” má bojovali o váš život od začátku roku. V lednu byl přijat do nemocnice trpící problémy spojené s jeho srdečním stavem, specializované stránky Fitnessvolt nahlášeno . Později, po obdržení léků, které v jeho těle nereagovaly dobře, došlo k organickému selhání.

Jeho manželka po oznámení smrti napsala emotivní zprávu

Jeho manželka po oznámení smrti napsala emotivní zprávu

V říjnu se však komplikace zvýšily a kulturista vstoupil na kliniku v Řecku (kde žil se svým partnerem) jeho stav se zhoršil a byl převelen do Německa kdy doktoři nedokázali zjistit, o jaký problém jde.

25. října bylo zjištěno, že je trpí zápalem plic a jeho plíce se zhroutily.

„Můj manžel Pit Trenz (bývalý IFBB PRO) zemřel poté, co jsme bojovali bok po boku 4 týdny,“ Sarah na svůj Instagramový účet přidala: „Byl mým srdcem, mým životem, druhou polovinou. Vždy říkal # 39; jsme jedna osoba # 39 ;. Nevím, jak může život pokračovat. Byl to můj život. Budu dál, jen pro něj. Pit se velmi bál, že se ode mě oddělí. A já z něj. Nejlepší člověk, kterého jsem kdy poznal. ”

Byl zástupcem Německa v kulturisticeByl zástupcem Německa v kulturistice

Kulturista mezi ostatními soutěžila s kolegy jako Branch Warren, Nasser El Sonbaty, Ronny Rockel a Heiko Kallbach.

Trenz mezitím sdílel své zdravotní informace prostřednictvím svých sociálních sítí. Poslední z nich byl před šesti dny: “stále žiju… Není mnoho zpráv. Po 3 týdnech intenzivní péče se zdá, že konec není v dohledu (…) Žádný den nelze předvídat. Každé 2 dny se objeví nový problém . Situace se vždy očekává, že půjde do kopce, ”napsal.

ČÍST  Online osobní trenér

Německo ztratilo jednoho ze svých nejdůležitějších zástupců v kulturistickém světě, který po ukončení soutěže začal připravovat a podporovat profesionály IFBB Pro, jako je Roman Fritz, Dennis Wolf a Markus R.ühl, mezi ostatními.

Trenz aktualizoval svůj zdravotní stav prostřednictvím Instagramu

VÍCE O TÉTO TÉMA:

To je tvář Nate Díaz poté, co prohrál s Jorge Masvidal

Drtivý debut jako profesionální boxer syna Evandera Holyfielda: za 14 sekund vyrazil soupeře

Bojovník odmítl vstát a byl sražen nohama kopnutými