Novinky ve sportovní výživě, módě, zaměstnanosti …

Novinky ve sportovní výživě, módě, zaměstnání …

Blog věnovaný různým tématům aktuálního zájmu: zdraví, sportovní výživa, poradenství, živnostníci, móda, aukce …

Graffiti umělci v Geroně měli složité věci, v době, kdy dělali své graffiti, protože policista provincie získal titul soudní kaligraf a proto jejich zprávy slouží soudům. Tímto způsobem, po jedné ze zpráv odborník kaligraf , soud odsoudil jednoho z graffiti umělců v této oblasti.

Nejprve byl chlapec zaznamenán bezpečnostní kamerou. Ale odtamtud expert studoval různé graffiti v oblasti, aby zjistil jejich původ a viděl, že pocházejí od stejné osoby. Chlapec byl odsouzen na tři dny trvalého pobytu, na úhradu nákladů na právní zastoupení a na náhradu škody způsobené jeho graffiti.

Způsob psaní každého z nich a jeho vlastnosti jsou znaky, které tito odborníci pečlivě zkoumají.

Staňte se odborníkem Calligrapher

Práce odborník na kaligrafy  téměř bez povšimnutí, ale díky tomu, co se stalo na politické scéně, se tato profese znovu objevila a přitahovala pozornost mnoha lidí.

Drtivá většina odborných kaligrafů pracuje na vědecké policii. Název soudní kaligraf homologuje k vyřešení, pokud například psaní v rukopisech, podpisy … Jsou padělky. Soudní dvůr je rovněž vyzývá, aby rozhodl o grafickém autorství písemnosti.

Lidé, kteří se rozhodnou pro tento typ kurzu, jsou obvykle právníci, notáři, soudní úředníci, kriminologové nebo detektivové. Také najdeme sociální absolventy, dokumentaristy nebo učitele.

 Mistr Je to nejoblíbenější typ školení, který je schopen vykonávat tento typ práce. Kromě toho existuje mnoho kurzů, v nichž se kromě odborníka na kaligrafy pracuje s psychografologií.

Kaligrafický odborník zkoumá vlastnosti psaní a tlak vyvíjený při psaní. Lze také určit, kdy byl dokument napsán.

Odborný kaligraf neanalyzuje dopis, aby viděl psychologický profil toho, kdo ho napsal, a tím je grafolog.

ČÍST  Jak může zvýšit metabolismus po bulimii