Online osobní trenér

https://www.onlinepersonaltrainer.es/wp-content/uploads/2017/04/fondo-de-pecho.jpeg

Pro práci na hrudníku existuje celá řada cvičení, ale obvykle věnujeme náš trénink jedné rutině a neměli byste zapomenout na důležitost rozmanitosti při cvičení jakékoli svalové skupiny, abyste dosáhli co největšího růstu. Toto jsou některá z nejvíce podceňovaných cvičení na hrudi.

Peníze

hrudní dno

To je také známé ve světě kulturistiky jako dřep horní části těla a je ideální pro zpracování kontrakce a protažení peců, které se snaží získat velikost a sílu.

Když děláte toto cvičení, měli byste se trochu naklonit dopředu a hledat tlak, který přechází z tricepsu do pec, hlavně v dolní oblasti tricepsu. Pracujte pomalu nahoru a dolů po kufru, aniž byste natáhli natažení loktů, abyste se o tento kloub starali.

Stejně jako u každého jiného cvičení na hrudi se pokuste zatáhnout lopatky, abyste dotáhli hrudníku na maximum.

Podlahový lis

Toto cvičení je podobné ostatním, jako je deskový lis nebo špendlíkový lis v tom, že se snaží snížit rozsah bench pressu tím, že dá více práce tricepsům a přiměje vazy přizpůsobit se hmotnosti, která je jinak obtížněji zvládnutelná. .

K tomu použijte lištu, kterou můžete nastavit tak, aby byla asi 60 cm od země, abyste se pod ni mohli pohodlně umístit. Jednou pod lištou a oběma nohama spočívajícími na zemi ji zvednete, ale aniž byste dělali styl posilovače bench pressu, protože vaše záda musí vždy spočívat na zemi.

Pohyb začíná shora a snižujete váhu, dokud nejsou tricepsy zcela rovné na zemi, krátce se zastavíte a pak znovu zvyšujte hmotnost, dokud nejsou lokty zcela uzamčeny.

Izometrické stlačení hrudníku

Toto je málo známé cvičení, které mnoho kulturistů používá, protože určité izometrické pózy mohou být použity k dosažení přetížení svalů v určitých místech našeho těla, i když pro ty, kdo věří funkčnímu tréninku, se nezdá příliš zajímavé cvičit, stojí za to to vědět.

ČÍST  Novinky ve sportovní výživě, módě, zaměstnanosti ...

Dá se to stát i sedět, stačí složit ruce pod úhlem 90 stupňů a položit dlaně k sobě před hrudník. Prsty by měly směřovat kolmo k zemi a pohyb spočívá v tlačení jedné ruky proti druhé, zatímco se hrudník stahuje pomalu a pak se postupně zvyšuje tlak.

Před opětovným pohybem je třeba kontrakci držet několik sekund.

Tipy

Jedním z nejvíce podceňovaných detailů v kulturistice je vývoj vnějšího prsního svalstva a opravdu to dělá rozdíl, když máte širokou hruď s výraznou vnější křivkou. Otvory pro činky jsou ideální pro tento vzhled.

S ohledem na bench press může být použit také k rozvoji vnitřního prostoru, protože stejným způsobem, že široká rukojeť pomáhá pracovat s vnějším prostorem, užší pracuje s vnitřními svaly hrudníku.