Zabiják Sacramenta Rocy, Rafael Pantoja, rozpad nepřijal

Bodnutí v Palmě

Delegáti Sacramento byli zničeni tragédií u dveří Conforamy.

Sacramento Roca Martínez , zaměstnanec Conforama nákupní centrum na Aragón ulice v Palmě, byla v pátek bodána její bývalou partnerkou při péči o klienty. Rafael Pantoja , vrah, je 45 let stará ostraha, která rozchod nepřijala.

Sacramento Roca, matka dvě dcery , pracoval jako pokladník v Conforamě 15 let a byl komerčním hercem v Herbalife. Podle svého profilu na Facebooku studoval na škole IES Arxiduc Lluis Salvador a na Son Canals. Před několika dny odsoudil Rafaela Pantoje za obtěžování. Muž, který pracoval jako strážce v obchodě s nábytkem, nepřijal rozchod.

Byla to ona, kdo se rozešel kvůli špatné zacházení ona trpěla. Žena po oddělení odešla žít s rodiči. Před několika dny někdo propíchl kola svého auta a měl podezření, že to mohl být on.

Soudy

Agresor, fanoušek vah a kulturistiky, také má dvě dospívající dcery z předchozího vztahu. Dlouho se snažil zhubnout, šel do tělocvičny v Palmě a dietologa. Má rozsáhlé zkušenosti jako strážce ve městských soudech, včetně soudů z Via Germany.

«Je to plachý muž, velmi klidný , nikdy nezvedl hlas. Překvapilo mě, když jsem zjistil, co se stalo, „řekl kolega, který s ním pracoval před osmi lety na Festival Parku. Ve 21:20 vstoupil Rafael Pantoja do vězeňské jednotky 3-O v nemocnici Son Espases. Seděl na nosítkách a hlídal ho tři Národní policisté .

 Baleárské Vláda vyjádřil „vztek“ a vyjádřil soustrast rodině a přátelům oběti. Na tuto sobotu ve 12:00 v Consolat de la Mar zavolal minutu ticha.

 Consell de Menorca také svolal minutu ticha pro tuto sobotu v poledne před hlavním sídlem v Plaza de la Biosfera, stejně jako Maó Městská rada , současně u dveří konzistence.

Dárková lobby oznámila shromáždění v El Born, vedle PlaçJoan Carles I, v osm odpoledne. „Sociální odmítnutí musí být maximální.“  Městská rada Palmy také vyjádřil soustrast. Příští pondělí, ve dvanácté poledne, bude v Plaza de Cort minuta ticha.

ČÍST  Novinky ve sportovní výživě, módě, zaměstnanosti ...