Zranění a léčení, kde začínáme

Zranění a léčení, kde začneme?

Kde začít? Přátelé, o tomto tématu je toho tolik, o čem si osobně nevím, kde začít.

Myslím, že nejlepším způsobem je představit se. Jsem David González, profesionální diplom v terapii pomocí ručních technik (Osteopathic Chiromassist). Veškerý svůj výcvik dlužím škole Orthos, těm, kteří dobře znají náš sportovní svět, budou vědět, o čem mluvím, a velmi profesionální škole jménem Kabat.

S touto informací nemám v úmyslu inzerovat nic hahaha. Tyto školy není třeba propagovat, jednoduše informuji o svém vzdělání.

Když jsem se již představil, rád bych vám řekl, v jakých publikacích jsem „Deník kulturista“ bude sestávat z. Chtěli jsme nazvat tuto sekci „ROH OSTEOPATU“ a jak již název tohoto prvního příspěvku naznačuje, budeme hovořit o zranění (zranění, která jsem ošetřil, zranění, která jsem utrpěl, zranění, která máte, a čekání na odpověď na jejich vyřešení atd.) ao jejich léčbě. (což je zranění, pokud se s tím nebudeme léčit, protože se jedná o nepříjemné přátele hahahaha, takže náš císař Alex navrhl, abych se účastnil jeho blogu, abych vám pomohl se všemi těmi zraněními, které máte).

http://4.bp.blogspot.com/-2HwHhK1dj0Q/UOWowrwZiII/AAAAAAAAAANc/0oNxltj8TEU/s400/736003_575480875810741_1685642314_o.jpgKromě mluvení o zraněních a o tom, jak je léčit, bych také rád věnoval čas jiným druhům léčby, které provádím, aniž bych musel být spojen se zraněním svalů v důsledku špatně vykonaného fyzického úsilí, mám na mysli například migrény, problémy se zácpou, stres … Jsou to častější problémy, než si můžeme vzpomenout, a mnoho lidí v tichosti trpí myšlenkou, že nemají řešení nebo že jejich jediným řešením je navštívit lékaře a později se zabývat drogami. Jako osobní příspěvek řeknu, že pokud se budu moci vyhnout „Aspirin“ Vyhnu se tomu. Tím nemyslím, že jsem nedůvěřoval práci lékaře, právě naopak, v mnoha případech je moje práce spojena s vaší a nebudu moci začít bez předchozí návštěvy praktického lékaře mého pacienta # 39; .

ČÍST  Kulturistika Anatomický přístup slavného veslování na T-Baru

Myslím, že se vším, co jsem vám právě napsal, už jsem vám nechal dobrou prezentaci sebe sama a toho, co dělám a kdo jsem, budete potřebovat jen fotku mě, abych se identifikoval, ale já budu nadále udržovat svou tvář anonymní hahahaha (ale pro koho jsem zvědavý, řeknu vám, že trénuji společně s Alexem tři po sobě jdoucí roky. Pokud naše císařské vlaky, je velmi pravděpodobné, že jsem vedle něj).

Myslím, že vám můžu říct něco víc. Zeptejte se na jakékoli pochybnosti, které mohou nastat: proč tato oblast bolí, jak můžete zmírnit určité nepohodlí, jak můžete napnout jakýkoli sval 100% účinným způsobem, jak snížit zánět v jednom úderu, jak odstranit velké modřiny … Co je třeba a rád vám pomůžu, nebo i když se s vámi chcete zacházet, pokud to stále neznáte, Alex a já nabízíme masáže v jejich tělocvičně “ GIMNASIO MILLENIUM „, za pouhých 10 eur sezení bude zabývat vším, co jsem zmínil dříve.

S tím vším se rozloučím až do příští publikace, ve které vám povím o slavné „podvrtnutí“. Víte, kolik různých typů vývrtů existuje? Nebo pokud chcete, dejte mi téma, o kterém se budu bavit, a řeknu vám vše, co o něm vím.